PROJEKTY  URZĄDZENIA  INSTALACJE

NEXT LEVEL

NOWOŚCI

SOUND  ENERGY

Logo NL Black white

NLV-13

Izolator 3G HD SDI
NLV-13

NLV-13 Profesjonalny Izolator 3G HD SDI 

To Separator sygnałów SDI (Serial Digital Interface) o

przepływności do 3Gbit/s. Urządzenie to, podobnie jak w
przypadku transformatorów separujących w torach audio służy do galwanicznego rozdzielenia ścieżki sygnału w celu eliminacji zakłóceń.

NLV-13 Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku sygnałów video SD, HD, HD3G jak również sygnałów ASI (Transport Stream). Najczęściej jest ono wykorzystywane w rozległych lub rozproszonych instalacjach Video, w których poszczególne części systemu zasilane są z różnych źródeł zasilania.
Separator przepuszcza sygnał wideo blokując niepożądane napięcie powstałe w wyniku różnicy
potencjałów pomiędzy elementami instalacji zasilanych np. z agregat i sieci energetycznej.
Dodatkową korzyścią wynikającą ze stosowania separatora NLV-13 jest zabezpieczenie wejść i wyjść urządzeń video przed uszkodzeniem w wyniku pojawienia się różnic potencjałów pomiędzy elementami toru video.
Urządzenie zostało umieszczone w niewielkiej obudowie i wyposażone w złącza BNC 75Ohm.
Wymiary separatora oraz odpowiednio zaprojektowana flansza umożliwiają jego prostą instalację w standardowych panelach 19” z otworami pod złącza XLR typu D.

Logo NL Black white

NL-3

NL-3 Profesjonalny wzmacniacniacz spliter antenowy NL-3
NL-3

NL-3 podwójny kompaktowy wzmacniacz i rozdzielacz antenowy

Przeznaczony do odbiorników bezprzewodowych. Urządzenie zawiera w sobie cztery bloki funkcjonalne Ultraniskoszumny stabilizator, Profesjonalny filtr RF pracujący w paśmie 470-680Mhz, bezkompromisowy wzmacniacz RF oraz spliter sygnału antenowego. Wszystkie bloki razem tworzą układ o niezwykle wyśrubowanych parametrach.
NL-3 znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba dostarczenia sygnału antenowego z dwóch anten do więcej niż jednego odbiornika diversity. Urządzenie to idealnie sprawdza się na planach filmowych, oraz wszędzie tam gdzie istnieje konieczność zastosowania
wielu mikrofonów bezprzewodowych.
Na szczególna uwagę zasługuje zastosowany w urządzeniu filtr pasmowo-przepustowy którego zadaniem jest usunięcie wszelkich sygnałów zakłócających z poza pasma pracy odbiornika

Kontakt Next Level
Kontakt