PROJEKTY  URZĄDZENIA  INSTALACJE

NEXT LEVEL

SOUND  ENERGY

Logo NL Black white

MULTISPLITER24SS2​

Spliter dziennikarski MULTISPLITER24SS2

Spliter dziennikarski to urządzenie audio umożliwiające rozdzielenie jednego sygnału audio na 24 niezależne wyjścia. Jego nazwa wzięła się stad że stosuje się go przeważnie w czasie różnego rodzaju konferencji prasowych lub innych imprez w celu udostepnienia dużej grupie dziennikarzy lub odbiorców sygnału audio z mikrofonów prowadzących. Każde z wyjść jest w pełni galwanicznie odseparowane od wejścia i od siebie nawzajem dzięki czemu unika się powstawania przydźwięków i zakłóceń. Spliter dziennikarski, jak wszystkie splitery audio firmy Next Level zbudowany jest z wykorzystaniem najwyższej klasy transformatorów audio firmy Lundahl.
Prezentowany spliter wbudowany jest w hermetyczną walizkę taktyczną firmy Peli co zapewnia całkowitą ochronę od warunków środowiskowych. (po zamknięciu walizka jest w pełni hermetyczna)
Istnieje możliwość wykonania splitera dziennikarskiego dokładnie pod potrzeby zamawiającego zarówno w zakresie ilości wyjść jak również obudowy w jakiej zostanie on zainstalowany.

Kontakt Next Level
Kontakt